islami-sohbet'de Sohbet

2006 yılından beri insanların İlk tercihi oLmakdan Gurur duyuyoruz !

islami-sohbet.org dan Duyurular

En hızlı 7/24 islami radyo ilahiler eşlğinde Kesintisiz bir şekilde ister telefon,ister Mobil cihazınızdan bağlanın.

Sohbet

Birden Çok sohbet odalarımızda #radyo kanalimizda istek parçalar sizleri bekliyor.

Destek

Her konudaki istek ve şikayetlerinizi mircte.org@hotmail.com adresinden bize gönderebilirsiniz.

Ücretsiz islami Sohbet Odaları

islami-sohbet.org dini Sohbet Odaları, sizlere en kaliteli islami sohbet,dini chat ortamını bedava ve mobil destekli olarak sunmaktadır.

İslami-Sohbet.org Hakkımızda

Uzun süredir üzerinde durduğumuz islami-sohbet.org portal projemizin IRC bölümü an itibariyle aktiftir. Sunucumuz tamamen Sales mantığından uzak, kurumsal bir IRC Server mantığında olacak, sosyal medya ve ulusal radyolar üzerinden yapmayı planladığımız düzenli organizasyonlarla SOHBET platformunu besleyeceğiz Kadrosu sürekli değişen değil sürekli gelişen ve büyüyen bir ekip göreceğiz. Kemikleşmiş ve bu işi uzun yıllardır yapan bir ekip ile çıktığımız bu yolda başarılı olacağımıza inanıyoruz. IF kullanıcılarının da bildiği, tanıdığı bu isimler sunucumuzu daha ileri bir düzeye taşımak için ellerinden geleni yapmaya her zaman hazırlar. Beklentileri karşılayacağımızı umuyoruz. . Dini Sohbet sitemiz yetişkin bireyler için açılmış bir sohbet sitesidir. Eğer 18 yaş altındaysanız lütfen web sitemizi ziyaret etmeyiniz. Tespiti halinde süresiz bir şekilde uzaklaştırılırsınız..

DİNİ SOHBET

Web sitemizde siyaset ve benzeri tartışma yaratacak konular ile alakalı sohbet tamamen yasaktır. Dini Chat sitemizin amacı ücretsiz bir şekilde sohbet hizmeti sunmak nezih kaliteli bir ortam yaratmaktadır..

İSLAMİ SOHBET

Google arama motoruna yada internet tarayıcınıza islami-sohbet.org yazarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bağlanabilirsiniz. Sohbete Girmek Ücretlimi ? Hayır tabikide Dini Sohbet sitemiz ilk açıldığı günden bu yana tamamen sizlere ücretsiz sohbet hizmeti vermektedir ve bu şekildede devam etmektedir.

DİNİ CHAT

Dini Mobil Chat sitemiz siz değerli sohbet kullanıcıları için tamamen mobil uyumlu bir hale getirilmiş olup sizlere tüm akıllı cihazlarınızda ücretsiz bir şekilde sohbet uygulamamızı indirip hızlı bir şekilde sohbet edebilirsiniz.Dinisohbetodalari.com 2004 yılından bu yana seviyeli ve nezih bir sohbet ortamı sunmak için azami gayret göstermektedir. Mircte.org Mircte kelimesi adi altinda 2008 den bu yana sohbet farikası gibi çalişan bizler. Google sayfasına "mircte" yazdığınızda ilk çıkan Mircte.org Sohbet sitesi ana sitemiz olmakda olup mirc girişleri ve islami scriptleri ordan indirebılırsınız. Sohbetlim; Sohbetlim kelimesinin alamet-i farikası bizdedir. Google sayfasına "Sohbetlim" yazdığınızda ilk çıkan Sohbetlim.net sitesi İkinci alternaif giriş sitemizdir. bu kelimede sitemizin altında çıkan islami-sohbet.org, mircte.org, sohbetlim.org gibi siteler taklit etme sanatında rakip tanımayan sitelerdir. Fakat unutulmamalıdır ki "Taklitler Aslını Yaşatır"