Nur Chat Sohbet Odaları

Nur Chat, Nur sohbet, Risale-i Nur, Nurchat.org gibi daha bir çok arayış içerisine giren sevgili Müslüman din kardeşlerimiz. İslami sohbetlere gönül vermiş, kendisini ALLAH yoluna adamış sevgili kardeşlerim. Artık bundan sonra nur sohbetleri hiç çekinmeden kanalımızda yapabilecek, bu vesileyle diğer kardeşlerimizin de Nur gibi parlamasını sağlayabileceksiniz.
Amacımız insanlara İslam dinini anlatmak ve bu bilgileri güçlendirmektir siz değerli Müslüman kardeşlerimiz için hazırlandık ve İslami dini konularda görüş alış verişi yapabileceğiniz sizlere seviyeli bir Nur Chat dini sohbet odası için özel hazırladık. İslami sohbet odamız #İslam ve İslami radyo  odamız #Tasavvuf  kanalımızda ise birinde sorularla İslami bilginizi ölçebilir, diğerinde İslam hakkında merak ettiğiniz her şeyi paylaşa bilirsiniz.

Nur Chat Sohbet Siteleri

Saygıdeğer Müslümanlar yine İslami sohbet odası dışında alternatif odamız #Dinisohbetodalari.com, #dinichat, #nur Chat odalarımızda mevcuttur siz değerli kardeşlerimiz Ben, sizi yazılarınızda ve hatırımdan çıkmayan hidemâtınızda günde müteaddit defalar görüyorum. Ve size olan iştiyakımı tatmin ediyorum. Siz de bu bîçare kardeşinizi risalelerde görüp sohbet edebilirsiniz. Ehli-i hakikatin sohbetine zaman, mekân mâni olmaz; manevî radyo hükmünde, biri şarkta, biri garpta, biri dünyada, biri berzahta olsa da rabıta-i Kur ’aniye ve imaniye onları birbiriyle konuşturur.
Ramazan aylarında özel şiir sohbetleri yaptıklarını haber verirler. Mevsimine göre kıraathanelerde, konaklarda, yalılarda veya devlet büyüklerinin köşklerinde, iftar bahanesiyle bir araya gelen bu şairler, sahur vakitlerine kadar şiirin ruhlara verdiği bediî zevki teneffüs etmekten büyük haz duymuşlardır.
Nur chat sohbet odalarında Pandeminin gölgesinde ifa etmeye çalışacağımız bu Ramazanda, ecdadımızın Ramazan coşkusunu yeniden derhatır etme adına divan şairlerinin naif bir mirası olan “Ramazan name” okumak, gönlümüze sürur vereceği gibi “Ramazan Medeniyetinin yeniden inşa ve ihyası üzerine bir kez daha düşünmemize vesile olacaktır.
Nur Chat dini Sohbet odalarımızda kişisel verilerinizi adres telefon Skype facebook whatsap gibi özel aile bilgilerinizi güvenliğiniz için paylaşmayınız unutmayınız ki burası sadece sanal ve burda yaşan gördükleriniz gerçek hayata olmaya bilir iyi sohbetler dileriz..
islami-sohbet.org Dini sohbet ve dini paylaşım sitesi.
https://www.islami-sohbet.org/wp-content/uploads/2021/04/dinisohbet-nurchat.jpghttps://www.islami-sohbet.org/wp-content/uploads/2021/04/dinisohbet-nurchat-150x150.jpgEzeLGenel
Nur Chat Sohbet Odaları Nur Chat, Nur sohbet, Risale-i Nur, Nurchat.org gibi daha bir çok arayış içerisine giren sevgili Müslüman din kardeşlerimiz. İslami sohbetlere gönül vermiş, kendisini ALLAH yoluna adamış sevgili kardeşlerim. Artık bundan sonra nur sohbetleri hiç çekinmeden kanalımızda yapabilecek, bu vesileyle diğer kardeşlerimizin de Nur gibi parlamasını sağlayabileceksiniz. Amacımız...