Sakarya Sohbet Odaları

Sakarya sohbet odaları, sevgili Sakaryalı kardeşimizin ısrarı üzerine nihayet açılarak faaliyetine başladı. Mircte.org bünyesinde şehir sohbet odalarının ilk durağı olan Sakarya ilimizden hepinize merhabalar. Elbette bütün şehir sohbet odaları gibi, Sakarya ilimize has açtığımız bu sohbet sayfası da tamamen ücretsiz olarak istifade etmeniz için kuruldu. Biliyorsunuz bizlerin parayla pulla bir işimiz yok. Bütün yaptığımız iş ve eylemlerde rıza-i ilahi gözetmeye çalışıyoruz. Rabbim çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun. Sakarya sohbet sitesi olarak sizlere biraz bu güzel ilimizden bahsetmek istiyorum. Eğer Sakarya iline gittiyseniz mutlaka çark caddesine uğramadan geçmeyin. Çark caddesinin her iki tarafında da sanki görünmez bir duvar vardır. İnsanlar sürekli bu cadde üzerinde birbirine çarpa çarpa ilerler ve saatin önünde buluşurlar.

Sakarya Sohbet ve Sakaryayı Tanıyalım

AKM’nin karşısında tünemiş tavuk misali insanları görebilirsiniz. Hepsinin elinde birer cep telefonu, muhtemelen karşıdaki kişiye AKM’nin önüne gel seni orada bekliyorum şeklinde cümle kurmuştur.

Sakarya Sohbet

Sakarya Sohbet

Sakarya’nın olmazsa olmazlarından birisi de Serdivan AVM’dir. İnsanlar tüm ihtiyaçlarını buradan karşılamak için haftada bir kere mutlaka buraya uğrarlar. Fakat pazar günleri erken gelmelisiniz çünkü park sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Sakarya ilimize gitmişseniz mutlaka Islama Köftenin tadına bakmalısınız. Ekmeğin lezzetinin nereden geldiğini düşünürken kaşla göz arasında 1,5 köfteyi büyük bir iştahla mideye indirebilirsiniz.

ıslak Köfte

ıslama Köfte

Sapanca gölüne mutlaka gidip yaz sıcağında serinleyebilir veya eşsiz manzarayı göl kenarından seyredebilirsiniz. Sevdiklerinizle güzel bir gün yaşayacağınızdan eminim.

Biliyorsunuz yakın geçmişte yani 17 Ağustosta Sakarya ilimiz bir deprem felaketi yaşadı. Bu felaket esnasında bir çok insan yakınlarını kaybetti. Bu acı günleri hatırlamak istemesek de, yaşanılan bu tür felaketler düşünen ve idrak eden insanlar için birer ibret vesikasıdır. Bu vesileyle deprem ve benzeri afetlerle hayatlarını kaybeden tüm canlara yüce ALLAH’tan rahmet diliyor, yakınlarına başsağlığı ve sabr-ı cemil niyaz ediyorum.

Sakarya ilimizin güzelliklerinden bahsetmeye devam ediyoruz. Şehire yakışan doğal bir güzellik, biraz geç yapıldı ama olsun. Elbette Kent parktan bahsediyorum. Ailelerin güzel günlerde çoluk çocuğuyla gelip vakit geçirdiği güzel bir mekan. Fakat etkili bir polisiye denetim ve kontrol yok. Bazen dengesiz ve alkolik gençlerin etraflarında aileler olduğunu unutmasıyla durum biraz vahim hale gelebiliyor.

Sizlere kısaca Sakarya sohbet odalarından ve Sakaryanın bir kaç güzel özelliğinden bahsetmeye çalıştım. Malum sabah saat 06.17 ve aklıma başka bir şey gelmiyor. Sakarya ile başladığımız bu hareket tüm il ve ilçelere yayılarak devam edecektir. Başka bir makalede görüşmek ümidiyle sağlıcakla kalınız. Hepinize hayırlı hafta sonları diliyorum.

https://www.islami-sohbet.org/wp-content/uploads/2022/02/Sakarya-Sohbet.pnghttps://www.islami-sohbet.org/wp-content/uploads/2022/02/Sakarya-Sohbet-300x300.pngEzeLGenel
Sakarya Sohbet Odaları Sakarya sohbet odaları, sevgili Sakaryalı kardeşimizin ısrarı üzerine nihayet açılarak faaliyetine başladı. Mircte.org bünyesinde şehir sohbet odalarının ilk durağı olan Sakarya ilimizden hepinize merhabalar. Elbette bütün şehir sohbet odaları gibi, Sakarya ilimize has açtığımız bu sohbet sayfası da tamamen ücretsiz olarak istifade etmeniz için kuruldu. Biliyorsunuz bizlerin...